KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12757580
nr 1275 7580
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Tagels gård, Rydaholm, 1800-tal, bladets mått: 22x38 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:29:13
300 kr
400 kr
1.300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)